okulary progresywne Wola Warszawa

Okulary progresywne

Prezbiopia (starowzroczność) to problemy z widzeniem zarówno obiektów blisko, jak i daleko zlokalizowanych. Tego rodzaju kłopoty ze wzrokiem są bezpośrednio związane z naturalnym procesem starzenia się oczu. Z tego też względu nie są wyleczalne, jednak da się je skutecznie skorygować przy pomocy okularów progresywnych. Soczewki progresywne „przywracają młodość” widzenia. Charakteryzują się naturalną możliwością patrzenia na wszystkie odległości. W jednych okularach mamy możliwość widzenia do dali, bliży oraz na odległości pośrednie.

Okulary progresywne w zakładzie optycznym Optyk Dąbrowski Warszawa

W stałym asortymencie zakładu optycznego Optyk Dąbrowski posiadamy także wysokiej jakości okulary progresywne zapewniające pełen komfort widzenia na każdy dystans. Oferujemy bogatą gamę opraw i szkieł, co przekłada się na szerokie możliwości dopasowania odpowiedniego rozwiązania zarówno dla mniej, jak i również bardziej wymagających. Dostępne w naszym salonie okulary progresywne zaprojektowane zostały z myślą, by zaspokoić potrzeby wzroku osób z prezbiopią, które prowadzą również aktywny i mobilny tryb życia.

Dzięki soczewkom progresywnym nosić można tylko jedną parę okularów bez konieczności ich ciągłej zmiany. Niezależnie od tego czy zmagamy się z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością, starowzrocznością czy astygmatyzmem – okulary progresywne skutecznie skorygują wzrok, przywrócą naturalne widzenie i pozwolą cieszyć się podwyższoną wygodą użytkowania.

Adaptacja do okularów progresywnych

Decydując się na okulary progresywne należy pamiętać o tym, że wymagają one adaptacji trwającej co najmniej kilka tygodni Co to oznacza? Otóż, soczewki progresywne, szczególnie w pierwszych dniach użytkowania, mogą powodować znaczny dyskomfort. Nowy sposób widzenia wymaga sporego wysiłku zarówno od oka, jak i również mózgu.

W Optyk Dąbrowski, przed pierwszym użytkowaniem okularów progresywnych, podpowiemy, jak odpowiednio z nich korzystać, by pozbyć się początkowego dyskomfortu. Ponadto, w naszym zakładzie każdy może wypróbować okulary progresywne – jeżeli ktoś się do nich nie zaadoptuje, wymienimy je na dwie pary szkieł, bez żadnych dopłat.

Zmagasz się z prezbiopią? Nie chcesz dłużej nosić dwóch par okularów na zmianę? Wybierz wyższy komfort – skorzystaj z oferty okularów progresywnych w Optyk Dąbrowski.

Niezależnie od tego, w której części miasta Warszawa mieszkasz, wybierz się na Wolę, gdzie zlokalizowany jest nasz zakład optyczny. Na miejscu zatroszczymy się o Ciebie i Twój wzrok z pełnym zaangażowaniem i najwyższą starannością – zaproponujemy idealne okulary progresywne odpowiadające wszelkim indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Zapraszamy!