badanie ostrości wzroku - Wola

Badanie ostrości wzroku

Badanie ostrości wzroku to podstawowe badanie kontrolne, które powinno poprzedzać zarówno dobór okularów, jak i również dobór soczewek. Przeprowadza się je po wstępnej rozmowie z Pacjentem na temat jego potrzeb, historii widzenia i obecnych dolegliwości oraz ewentualnej stosowanej dotychczas metody korekcji wady wzroku. Na czym dokładnie polega tego rodzaju kontrola?

Do badania ostrości wzroku wykorzystuje się specjalnie dedykowane tablice Snellena, na których widnieją znaki różnej wielkości ułożone w rzędach. Na podstawie poprawności ich odczytu specjalista może skutecznie zdiagnozować u Pacjenta zaburzenia widzenia, takie jak krótkowzroczność lub dalekowzroczność, a następnie zaproponować właściwy sposób ich skorygowania poprzez dobór okularów lub dobór soczewek.

Zapraszamy do naszego gabinetu na badanie ostrości wzroku

zakładzie optycznym Optyk Dąbrowski rozpoznamy wadę i skutecznie ją wyeliminujemy, by przywrócić Ci pełną ostrość widzenia. Nasi specjaliści dobiorą Ci korekcję optyczną (pod kątem okularów bądź soczewek kontaktowych) oraz zwrócą uwagę, gdy będzie potrzebna wizyta u okulisty. Wybierając się na badanie ostrości wzroku w naszym gabinecie możesz liczyć na najwyższy standard obsługi – kompleksowe wsparcie doświadczonego optometrysty, indywidualne podejście, poczucie bezpieczeństwa, pełną transparentność i przystępne ceny.

Dobór odpowiedniego komfortu widzenia to nie tylko badanie wzroku

Idealnie dopasowana oprawa poprawi Ci komfort funkcjonowania na co dzień. W Optyk Dąbrowski zapewniamy także wsparcie po badaniu ostrości wzroku. W ofercie posiadamy między innymi:

okulary korekcyjne jednoogniskowe,
• okulary progresywne,
okulary do komputera,
okulary przeciwsłoneczne,
• soczewki kontaktowe.

Oferujemy dobór okularów i dobór soczewek, które będą idealnie wpasowywać się zarówno w wymagania z zakresu parametrów, jak i również Twoich indywidualnych oczekiwań względem estetyki. Udostępniamy obszerną i zróżnicowaną gamę opraw i szkieł, co przekłada się na niemal nieograniczone możliwości dopasowania odpowiedniego rozwiązania zarówno dla mniej, jak i również bardziej wymagających.

Badanie wzroku – dobór okularów i soczewek – Warszawa Wola

W Optyk Dąbrowski wykwalifikowani optycy i wspierający personel czekają, by kompleksowo zadbać o Twój wzrok. Nie zwlekaj i skorzystaj z badania ostrości wzroku w naszym gabinecie na warszawskiej Woli w celu doboru idealnych okularów lub soczewek. Zapraszamy do umówienia wizyty, a w razie dodatkowych pytań – prosimy o kontakt!