serwis okularów Wola Warszawa

Profesjonalny serwis okularów w Optyk Dąbrowski

Jeżeli na co dzień używasz okularów, prędzej czy później konieczna będzie ich naprawa. Nawet wysokiej jakości oprawki są wciąż delikatnymi konstrukcjami, które łatwo uszkodzić. Wystarczy chwila nieuwagi i dotychczas w pełni sprawne okulary nie będą nadawały się do dalszego użytku. W takich sytuacjach warto nie podejmować prób samodzielnej naprawy. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie udanie się do profesjonalnego serwisu okularów.

Jako zakład optyczny Optyk Dąbrowski specjalizujemy się nie tylko w sprzedaży opraw i szkieł korekcyjnych. Nasze usługi obejmują także serwis okularów, w ramach którego wykonujemy m.in. czyszczenie okularów, regulację zawiasów i nanośników (nosków) czy też prostowanie i dopasowywanie opraw. Zajmujemy się również znacznie bardziej zaawansowanymi pracami naprawczymi. Realizujemy zarówno standardowe, jak i również nietypowe naprawy okularów, takie jak m.in.:

• lutowanie i klejenie opraw,
• uzupełnianie złamanych/brakujących śrubek,
• dokręcanie lub wymienianie poluzowanych śrubek,
• wymienianie uszkodzonych/zużytych nosków,
• wymienianie fleksów/zauszników,
• wymienianie pękniętych żyłek.

W serwisie okularów Optyk Dąbrowski wszelkie zabrudzenia, drobne usterki i poważne uszkodzenia usuwamy wykorzystując skuteczne i sprawdzone metody. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu i firmowych części pewnego pochodzenia. Wszystko po to, by ograniczać czas przeprowadzania napraw okularów do minimum, a co najważniejsze – zapewniać każdorazowo najwyższą jakość świadczonych usług.

Nie tylko naprawa okularów ale i wymiana szkieł

Obok świadczenia usług z zakresu naprawy okularów w Optyk Dąbrowski zajmujemy się również wymianą szkieł. To usługa skierowana dla Ciebie, jeśli nie chcesz rezygnować ze swojej ulubionej oprawy okularowej, a:

• szkła są już mocno porysowane lub uległy zniszczeniu,
• chcesz wstawić do niej inny rodzaj szkieł, np. z powłoką antyrefleksyjną,
• Twoja wada wzroku uległa pogorszeniu,
• posiadasz inne oprawy okularów i potrzebujesz wstawić do nich odpowiednie szkła.

Serwis i naprawa okularów – wymiana szkieł – Warszawa Wola

Uszkodzone fleksy? Złamany nosek? Poluzowana lub pęknięta śrubka? Bez obaw – w Optyk Dąbrowski przywrócimy pełną funkcjonalność Twoim ulubionym okularom. Nie czekaj i skorzystaj z oferty naprawy okularów lub wymiany szkieł w naszym zakładzie optycznym.

Serwis okularów Optyk Dąbrowski zlokalizowany jest na warszawskiej Woli, jednak do odwiedzenia nas zachęcamy także mieszkańców pozostałych części stolicy. W razie pytań czy niejasności prosimy o kontakt. Zapraszamy!